לוח שידורים
05:00
שש בבוקר
עם דליק ווליניץ
06:00
איזה בוקר
עם נמרוד שיין ויוסי פרץ ארי וארז יעקבי
08:00
שרון גל
עם שרון גל
09:00
החמ״ל
עם אייל ברקוביץ' ואלעד בן יצחק ואלון גונן
10:00
12:00
חזקים ביחד
עם ענבר דותן
13:00
קטן ב-2
עם יניב קטן
14:00
מגה מיקס
עם דולב נישליס ומושיקו פלוטקה
17:00
תכנית הספורט של ישראל
עם אופירה אסייג ואייל ברקוביץ'
19:00
המוזיקה של רדיו חיפה
עם גיא בזק
05:00
שש בבוקר
עם דליק ווליניץ
06:00
איזה בוקר
עם נמרוד שיין ויוסי פרץ ארי וארז יעקבי
08:00
שרון גל
עם שרון גל
09:00
החמ״ל
עם אייל ברקוביץ' ואלעד בן יצחק ואלון גונן
10:00
12:00
חזקים ביחד
עם ענבר דותן
13:00
קטן ב-2
עם יניב קטן
14:00
מגה מיקס
עם דולב נישליס ומושיקו פלוטקה
17:00
תכנית הספורט של ישראל
עם אופירה אסייג ואייל ברקוביץ'
19:00
המוסיקה של רדיו חיפה
עם גיא בזק
05:00
שש בבוקר
עם דליק ווליניץ
06:00
איזה בוקר
עם נמרוד שיין ויוסי פרץ ארי וארז יעקבי
08:00
שרון גל
עם שרון גל
09:00
החמ״ל
עם אייל ברקוביץ' ואלעד בן יצחק ואלון גונן
10:00
12:00
חזקים ביחד
עם ענבר דותן
13:00
קטן ב-2
עם יניב קטן
14:00
מגה מיקס
עם דולב נישליס ומושיקו פלוטקה
17:00
תכנית הספורט של ישראל
עם אופירה אסייג ואייל ברקוביץ'
19:00
המוסיקה של רדיו חיפה
עם גיא בזק
05:00
שש בבוקר
עם דליק ווליניץ
06:00
איזה בוקר
עם נמרוד שיין ויוסי פרץ ארי וארז יעקבי
08:00
שרון גל
עם שרון גל
09:00
החמ״ל
עם אייל ברקוביץ' ואלעד בן יצחק ואלון גונן
10:00
12:00
חזקים ביחד
עם ענבר דותן
13:00
קטן ב-2
עם יניב קטן
14:00
מגה מיקס
עם דולב נישליס ומושיקו פלוטקה
17:00
תכנית הספורט של ישראל
עם אופירה אסייג ואייל ברקוביץ'
19:00
המוסיקה של רדיו חיפה
עם גיא בזק
05:00
שש בבוקר
עם דליק ווליניץ
06:00
איזה בוקר
עם נמרוד שיין ויוסי פרץ ארי וארז יעקבי
08:00
12:00
חזקים ביחד
עם ענבר דותן
13:00
קטן ב-2
עם יניב קטן
14:00
מגה מיקס
עם דולב נישליס ומושיקו פלוטקה
17:00
תכנית הספורט של ישראל
עם אופירה אסייג ואייל ברקוביץ'
19:00
המוסיקה של רדיו חיפה
עם גיא בזק
05:00
הכל זהב
עם תומר סגיס
06:00
07:00
נדלניסט
עם אושרי שלוש
08:00
09:00
זירה חופשית
עם ענבר דותן
11:00
13:00
מוסיקה
עם גיא בזק
05:00
מוסיקה
עם גיא בזק
06:00
אפי לשבת
עם אפי נצר
07:00
להיטים לנצח
עם גיא בזק
17:00
מוסיקה
עם גיא בזק