ב-27 לפברואר יצאו עשרות אלפי תושבי קריית ים להצביע בבחירות לראשות העיר ולמועצת העיר. זה הזמן להכיר את השמות והרשימות שישפיעו על חיי התושבים בחמש השנים הקרובות

מערכת רדיו חיפה פרסום: 12:04 - 20/02/24
אמיר ווסקו, דוד אבן צור | צילום: מרינה צלינקר, פאול אורלייב
אמיר ווסקו, דוד אבן צור | צילום: מרינה צלינקר, פאול אורלייב

ביום שלישי ה-27 באוקטובר, יתקיימו הבחירות ברשויות המקומיות. בקריית ים מתגוררים 48,497 תושבים, מתוכם כ-39 אלף בעלי זכות בחירה. במועצת העיר מכהנים 15 חברי מועצה.

בקריית ים מתמודדים על ראשות העיר, נכון להיום (שלישי, 20.2.24), 2 מועמדים, ובבחירות למועצת העיר מתמודדות 8 רשימות. הכירו את האנשים שישפיעו על חיי התושבים בחמש השנים הקרובות.

המועמדים לראשות העיר

דוד אבן צור

אמיר ווסקו

הרשימות המתמודדות למועצת העיר

משנים כיוון בראשות שלומי קדוש

1. קדוש שלומי

2. מששה בימראו ראובן

3. אלמוג ליז

4. אורן שחר יואל

5. ששתיאל מרים

6. דהן בטי

7. ששון צחי יצחק

חי בראשות דוד אבן צור

1. אבן צור דוד

2. בר אבוחצירה שיראל

3. סיסו אלון משה

4. טל שלומי

5. פיליפ צביקה

6. ירדני יוסף

7. פישמן משה

8. קרביאן לילך

9. חודדה אוסנת

10. גרבויס פולינה

11. קגן סופיה

12. אברה כהן ביוש

13. זץ-רוזנשטיין מרינה

14. אלבו רפאל

15. בן אברהם מיכאל

16. מושטה אנז'לה

17. הדנה סלומון

18. ינין אנז'לה

19. סטניסלבסקי אריאל

20. שיר דוד

21. ושדי יחיאל

22. בלן דהן שושנה

עושים טוב הציונות הדתית בראשות דוד נמר

1. נמר דוד

2. בימרו דניאל

3. קלופפר הדר

4. רביץ' מישל

5. פרץ אביתר מנו

6. סגיאל יצחק

קרית ים ביתנו בראשות אדם אמילוב

1. אמילוב אדם

2. צ'רנומורדוב יבגניה

3. ניקולשינה מרגריטה

4. אברמוב יעקב

5. בנזרוק איגור

6. ליבמן מיכאל

7. קסרב יבגני

8. זילברמן לודמילה

9. קושקובסקי אלפיה

10. בסין יבגניה

איתכם ולמענכם

1. גיטמן ילנה

2. ויצמן יעקב

3. שמאילוב שמואל

4. גוריינוב ליודמילה

5. בשקירוב מקסים

6. פרידין טטיאנה

7. בלינקוב ניקולאי

8. גורודצקי שמרלר פולינה

9. חרנס אירינה

קרית ים בתנועה בראשות ג'נו פלס

1. פלס ג'נו

2. מנחם אורה

3. אוחנה אליהו שמעון

4. בר איילה

5. מלדה איינוו

6. גורדין מרט

7. בנימין רבקה רימה

8. אלקיים טלי

9. ברקו תהילה

10. בוגנים רונית אפרת

11. חודק סלב אלכסנדרה

12. שביט רוז-לי

13. לסרי אלירם

14. מרין אליעזר

קריית ים במרכז

1. ווסקו אמיר

2. פולונסקי גיא

3. צירינסקי איזולדה

4. מינץ אורן

5. עטר שחר

6. דובלרו יניב זאב

7. נפתלוביץ לירן

8. קולודין מרין

9. רוזין יחזקאל נחום

10. טדגי דוד

11. פוקס חיים

12. ארביב עמוס דניאל

שס בראשות עו"ד דוד אברקי

1. אברקי דוד

2. בן דוד בני

3. גבריאל ששון

4. אסידו מאור

5. איאסו בנימין

6. עמרה שמעון

7. בן אברהם עדן יוסף