05:00

שש בבוקר
שש בבוקר עם דליק ווליניץ

06:00

איזה בוקר
איזה בוקר עם נמרוד שיין ויוסי פרץ ארי וארז יעקבי

08:00

שרון גל
שרון גל עם שרון גל

09:00

החמ״ל
החמ״ל עם אייל ברקוביץ' ואלעד בן יצחק ואלון גונן

12:00

חזקים ביחד
חזקים ביחד עם ענבר דותן

13:00

קטן ב-2
קטן ב-2 עם יניב קטן

14:00

מגה מיקס
מגה מיקס עם דולב נישליס ומושיקו פלוטקה

17:00

תכנית הספורט של ישראל
תכנית הספורט של ישראל עם אופירה אסייג ואייל ברקוביץ'

18:30

הפועל חיפה - מכבי בני ריינה

21:30

המוזיקה של רדיו חיפה

05:00

שש בבוקר
שש בבוקר עם דליק ווליניץ

06:00

איזה בוקר
איזה בוקר עם נמרוד שיין ויוסי פרץ ארי וארז יעקבי

08:00

שרון גל
שרון גל עם שרון גל

09:00

החמ״ל
החמ״ל עם אייל ברקוביץ' ואלעד בן יצחק ואלון גונן

12:00

חזקים ביחד
חזקים ביחד עם ענבר דותן

13:00

קטן ב-2
קטן ב-2 עם יניב קטן

14:00

מגה מיקס
מגה מיקס עם דולב נישליס ומושיקו פלוטקה

17:00

תכנית הספורט של ישראל
תכנית הספורט של ישראל עם אופירה אסייג ואייל ברקוביץ'

19:00

המוסיקה של רדיו חיפה

05:00

שש בבוקר
שש בבוקר עם דליק ווליניץ

06:00

איזה בוקר
איזה בוקר עם נמרוד שיין ויוסי פרץ ארי וארז יעקבי

08:00

שרון גל
שרון גל עם שרון גל

09:00

החמ״ל
החמ״ל עם אייל ברקוביץ' ואלעד בן יצחק ואלון גונן

12:00

חזקים ביחד
חזקים ביחד עם ענבר דותן

13:00

קטן ב-2
קטן ב-2 עם יניב קטן

14:00

מגה מיקס
מגה מיקס עם דולב נישליס ומושיקו פלוטקה

17:00

תכנית הספורט של ישראל
תכנית הספורט של ישראל עם אופירה אסייג ואייל ברקוביץ'

19:00

המוסיקה של רדיו חיפה

05:00

שש בבוקר
שש בבוקר עם דליק ווליניץ

06:00

איזה בוקר
איזה בוקר עם נמרוד שיין ויוסי פרץ ארי וארז יעקבי

08:00

שרון גל
שרון גל עם שרון גל

09:00

החמ״ל
החמ״ל עם אייל ברקוביץ' ואלעד בן יצחק ואלון גונן

12:00

חזקים ביחד
חזקים ביחד עם ענבר דותן

13:00

קטן ב-2
קטן ב-2 עם יניב קטן

14:00

מגה מיקס
מגה מיקס עם דולב נישליס ומושיקו פלוטקה

17:00

תכנית הספורט של ישראל
תכנית הספורט של ישראל עם אופירה אסייג ואייל ברקוביץ'

19:00

המוסיקה של רדיו חיפה

05:00

שש בבוקר
שש בבוקר עם דליק ווליניץ

06:00

איזה בוקר
איזה בוקר עם נמרוד שיין ויוסי פרץ ארי וארז יעקבי

12:00

חזקים ביחד
חזקים ביחד עם ענבר דותן

13:00

קטן ב-2
קטן ב-2 עם יניב קטן

14:00

מגה מיקס
מגה מיקס עם דולב נישליס ומושיקו פלוטקה

17:00

תכנית הספורט של ישראל
תכנית הספורט של ישראל עם אופירה אסייג ואייל ברקוביץ'

19:00

המוסיקה של רדיו חיפה

05:00

הכל זהב
הכל זהב עם תומר סגיס

07:00

נדלניסט
נדלניסט עם אושרי שלוש

09:00

זירה חופשית
זירה חופשית עם ענבר דותן

11:00

הפאנל

13:00

מוסיקה
מוסיקה עם גיא בזק

05:00

מוסיקה
מוסיקה עם גיא בזק

06:00

אפי לשבת
אפי לשבת עם אפי נצר

07:00

להיטים לנצח
להיטים לנצח עם גיא בזק

15:00

שבת של כדורגל
שבת של כדורגל עם דולב נישליס וראובן עטר

21:00

מוסיקה
מוסיקה עם גיא בזק